НБУ запевняє, що дефолту не буде навіть без МВФ
Загрузка плеера...

Відсутність прогресу в реалізації програми з Міжнародним валютним фондом не загрожує Україні дефолтом, хоча й підвищує вразливість економіки. Про це розповіли в Національному банку України.

"Мова про дефолт не йде. За нашими прогнозами, навіть після сплати 15 млрд доларів, які Україні залишилося заплатити в 2018-2020 роках", – йдеться у повідомленні.

Також у відомстві зазначають, що нашій державі необхідно сплатити МВФ борги за основною сумою і на обслуговування зовнішнього державного боргу. Але навіть після цього в міжнародних резервах залишиться стільки ж коштів, скільки є зараз – понад 18 млрд доларів.

Однак збереження резервів на такому рівні, незважаючи на здійснення зазначених платежів, буде можливо лише за умови подальшої співпраці з МВФ, кажуть у регулятора.

Загалом НБУ очікує протягом 2018 року отримати від МВФ 2 млрд доларів. Це разом із надходженням зв'язаного фінансування і виходом уряду на міжнародні ринки капіталу дозволить наростити міжнародні резерви до 20,5 млрд доларів на кінець цього року.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram