Порошенко і Меркель спланували нову зустріч
Загрузка плеера...

У Берліні відбулась зустріч Президента України Петра Порошенка і канцлерки Німеччини Ангели Меркель. Перед цим глава української держави поговорив з міністром закордонних справ Гайко Маасом.

Основною темою зустрічі став Мінський процес і ситуація на сході України. Так, очільниця німецького уряду запевнила, що готова підтримувати Київ у це непростий час. Порошенко ж подякував Берліну за принципову позицію щодо Криму (невизнання анексії і російських виборів). Згадали і про введення на Донбас миротворців Організації Об'єднаних Націй. Порошенко запевнив, що Україні необхідно, аби сили ООН стали повноцінною силою у ході конфлікту. Ангела Меркель зауважила, що для цього треба багато чого обговорити.

Лідери домовились провести зустріч у дещо урізаному нормандському форматі, без російського президента. Порошенко, Меркель і Макрон мають зустрітись у травні в німецькому Аахені. Втім, канцлерка ФРН Ангела Меркель заявила, що згадувати про нормандський формат все ж не варто, адже той передбачує чотирьох учасників. Україна, Франція і Німеччина збираються усього лише обмінятись думками.

Крім того, у Берліні обговорили і взаємні відносини двох країн. Міністр закордонних справ ФРН пообіцяв зробити візит в Україну, а Ангела Меркель анонсувала проведення спільного українсько-німецького форуму.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram