Кабмін заробив на своєму автопарку майже мільйон
Загрузка плеера...

Кабмін заробив на своїх машинах близько 840 тис. грн. Про це повідомив "Інтерфакс-Україна". Видання отримало відповідь від секретаріату уряду про роботу автопідприємства господарсько-фінансового департаменту.

Так, за три місяці 2018 року Кабмін встиг продати сім транспортних засобів зі свого автопарку. Це шість автомобілів і один причіп. Цей "девайс" обійшовся покупцям найдешевше, усього лише у 9 тис. грн. З шести автомобілів найменш прибутковим став ГАЗ 3307, який пішов з молотка за 37 тисяч. Втім, в урядовому гаражі простоювали і більш дорогі транспортні засоби. Це два Mercedes і Toyota Land Cruiser. Один з мерсів потягнув на чверть мільйона гривень. Для продажу машин провели два аукціони.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів не лише розпродає, а й активно прикуповує нові автомобілі. Минулого року урядовці поповнили список транспортних засобів 19 машинами. Цьому не завадила навіть постанова, яку раніше ухвалювали самі ж урядовці. Документ забороняв купляти нові легкові авто, тому ще це нераціональне використання бюджетних коштів.

Цьогоріч на утримання урядових і парламентських автопарків, а також держуправління справами передбачено близько 326 млн грн.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram