НАЗК взялося за декларації екс-мера Києва
Загрузка плеера...

Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало детальну перевірку електронних декларацій колишнього мера Києва, голови фракції "Єдність" у Київраді Олександра Омельченка.

Разом із тим НАЗК прийняло рішення про проведення повної перевірки електронних декларацій ще двох осіб. Йдеться про суддів Солом'янського районного суду Києва Тараса Оксюту та Харківського апеляційного адміністративного суду Ольгу Мінаєву.

У НАЗК додали, що розпочаті перевірки декларацій триватимуть 60 календарних днів та розпочнуться наступного дня після ухвалення цих рішень.

Нагадаємо, що прізвище екс-мера столиці раніше фігурувало в кількох скандалах, пов’язаних з непрозорим розподілом земельних ресурсів та  муніципальних приміщень. За кумівство при розміщенні багатомільйонних замовлень колишнього мера прозвали "Сан Санич". А найгучніший скандал за участю Омельченка трапився в 2002 році, коли Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу за фактом перевищення повноважень керівниками адміністрації Київської міської ради.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram