Пенсії в ОРДЛО можуть повісити на Червоний Хрест
Загрузка плеера...

Україна готова платити пенсії в ОРДЛО за кількох умов. Таку заяву зробив голова Донецької облдержадміністрації Пало Жебрівський. Губернатор Донеччини стверджує, що першочерговим завданням є чітка ідентифікація людей, яким видаватимуть гроші.

За словами Жебрівського, поки Україна не змогла напрацювати механізм підтвердження особи на тимчасово окупованих територіях. Втім, Київ буде радий, якщо Червоний Хрест погодиться виплачувати пенсії у непідконтрольних районах. Принаймні, така позиція самого губернатора Донеччини.

Зараз у Донецькій області на окупованій території проживає близько півмільйона літніх людей. Щоб отримати українську пенсію, вони регулярно перетинають лінію розмежування.

Зазначимо, питання пенсій в ОРДЛО розглянули навіть у Європейському суді з прав людини. Тут вирішили, що невиплата грошей мешканцям тимчасово окупованих територій є цілком логічною, і Київ не може зробити більше для вирішення питання. У Мінсоцполітики раніше пропонували поновити виплати лише у разі введення миротворчої місії ООН.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram