Гройсман шукає формулу газу
Загрузка плеера...

Уряд взявся шукати формулу газу. Йдеться про принцип формування вартості блакитного палива. Голова Кабміну Володимир Гройсман в ефірі одного з телеканалів розповів, що турбується про соціальний фактор.

Прем'єр-міністр України стверджує, що вартість газу має бути об'єктивною, а для цього формула розрахунку ціни має враховувати і поточну економічну ситуацію в країні, і рівень життя населення. В уряді планують покращити ситуацію, "відв'язавши" ціни від імпорту. Щоправда, добитись цього Гройсман збирається за рахунок власного видобутку. У Кабміні хочуть, щоб потреби населення забезпечували лише за рахунок українського палива. Досягти цього Гройсман пообіцяв за два роки.

Зазначимо, що міжнародні партнери України також наполягають на перегляді цін. Правда, тут чекають саме підняття цін. Міжнародний валютний фонд вимагає встановити ринкове регулювання цін на енергетичні носії, пояснюючи, що нинішня система є корупціогенною, адже дозволяє списувати гроші на пільги і субсидії. Крім того, в МВФ вважають, що регулювання вартості газу негативно впливає на економіку країни.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram