США: на руках Росії - кров сирійських дітей
Загрузка плеера...

Відповідальність за загибель сирійських дітей повинні нести Російська Федерація і режим Башара Асада. Про це заявила постійний представник Сполучених Штатів Америки при Організації Об'єднаних Націй Ніккі Хейлі. 

Слова постпреда США пролунали під час екстреного засідання Ради безпеки ООН через хімічну атаку в сирійському місті Дума.

Ніккі Хейлі: "Справжні чудовиська. Російський режим, руки якого в крові сирійських дітей, не соромиться фотографій постраждалих дітей. Ми не повинні забувати про російську роль в руйнівній політиці Асада".

Хейлі зауважила, що "країни-члени організації дозволили РФ підірвати авторитет ООН". Крім того, Росії вдається блокувати всі дії щодо розслідування застосування хімічної зброї і країна вже заблокувала 5 резолюцій з цього приводу.

Водночас представник РФ при ООН Василій Небензя заявив, що у ситуації в Сирії винні західні країни, а хімічні атаки було інсценовано.

Нагадаємо, 7 квітня у сирійському місті Дума, провінції Східна Гута, де перебуває останній оплот сирійської опозиції, відбулася атака із застосуванням газоподібного хлору.

Повідомляється про загибель щонайменше 70 людей.

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram