Головні події 9-10 квітня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 9-го до ранку 10 квітня 2018 року:

Шкільний автобус забрав життя 30 осіб

На півночі Індії з дороги у прірву злетів шкільний автобус, який розвозив дітей по домівках. Загинуло 30 осіб. Відомо, що у салоні автобусу перебували водій, 2 вчительки та більше 30 учнів. Медики стверджують, що число жертв може зрости.

Україна виросла в "Doing Business"

Порошенко заявив, що з 2013 року Україні вдалося піднятися на 76 сходинку у рейтингу Світого банку "Doing Business". Ціль – попасти до 50. 5 років тому Україна перебувала на 137 сходинці. Гарант Конституції наголосив, що жодна інша країна не зрушила з місця.

Росія втратила мільярди через санкції США  

У Росії курс долара та євро перевищили 60 і 74 рублі відповідно. Причиною тому стали введені Штатами санкції проти Російської Федерації. Лише впродовж одного дня найбагатші люди Росії втратили щонайменше 12 мільярдів доларів.

Червоний Хрест платитиме пенсіонерам

Павло Жебрівський переконаний, що український уряд готовий виплачувати пенсії на окупованих територіях через Червоний Хрест. Голова Донецької області зауважив, що близько 300-350 тисяч осіб не отримують українські пенсії, оскільки не можуть перетинати кордони регіону.

США: У хіматаці в Сирії винна Росія

Радбез ООН скликав екстрене засідання через хіматаку в Східній Гуті та місті Дума. Ніккі Гейлі вважає, що у смерті дітей винен російський режим. Водночас постійний представник РФ в ООН заявив, що реакція Штатів на хімічну атаку в Сирії "може мати серйозні наслідки".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram