Санкції США вдарили по російських олігархах
Загрузка плеера...

Американський бізнес має розірвати контракти та домовленості з російськими компаніями й організаціями, які потрапили до нового санкційного списку США. Про це повідомляється в офіційних документах Міністерства фінансів Сполучених Штатів.

До 7 травня американські бізнесмени мають припинити транзакції та співпрацю з En+ Group, Групою ГАЗ та Об'єднаною компанією РУСАЛ, яка належать олігарху Олегу Дерипасці.

До 5 червня мають бути анульовані контракти й домовленості ще з 12-ма російськими організаціями.

Крім того, американським бізнесменам забороняється укладати договори з будь-якою організацією, що має понад 50% акцій у компаніях, котрі потрапили до санкційного списку.

Міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон привітав введення нових економічних обмежень проти Росії. Він вважає, що таким чином міжнародне співтовариство продемонструвало, що не має наміру більше терпіти ворожі дії Кремля.

Водночас у Міністерстві закордонних справ Російської Федерації пообіцяли не залишити без жорсткої відповіді випад із боку США, зауваживши, що не розуміють мови санкцій.

Нагадаємо, що 6 квітня уряд Сполучених Штатів увів економічні обмеження проти 7 російських олігархів, 17 топ-чиновників і 12 російських компаній.

У списку фігурують, зокрема, бізнесмени Олег Дерипаска, Ігор Ротенберг, Кирило Шамалов; глава Росгвардії Віктор Золотов, очільник Газпрому Олексій Міллер, секретар ради безпеки Росії Микола Патрушев.

Як стало відомо, олігарх Олег Дерипаска буквально за декілька годин після введення санкцій втратив понад мільярд доларів.

Тим часом прес-секретар Білого дому Сара Сандерс зауважила, що введення економічних обмежень не вплине на підготовку зустрічі президента США Дональда Трампа з російським колегою Володимиром Путіним.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram