ГПУ підбирається до декларації Углави
Загрузка плеера...

Через рік після початку розслідування проти Гізо Углави сталося "серйозне" зрушення. Генпрокуратура отримала доступ до результату перевірки його декларації.

Заступника директора Національного антикорупційного бюро підозрюють у тому, що той приховав громадянство іншої держави, аби обійняти посаду у НАБУ. Прокурори вирішили перевірити документи посадовця і звернулись до Національного агентства з питань запобігання корупції. Правоохоронці хотіли отримати копії повної перевірки декларації Углави. Проте у НАЗК заявили, що не будуть надавати жодної інформації без відповідного рішення суду. Зрештою, дозвіл на перевірку дав Печерський райсуд столиці.

Зазначимо, розслідування проти одного з останніх представників так званого грузинського десанту розпочалось у березні минулого року. Слідчі вважають, що заступник Ситника не лише приховував грузинське громадянство, а й ухилявся від сплати податків. У НАБУ ж справу назвали тиском і заходилися перевіряти фальсифікації у Генеральній прокуратурі.

Ця історія вплинула також на розслідування порушень у НАЗК. Оскільки Углава є зацікавленою особою, справу Національного агентства довелось віддати Службі безпеки України.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram