НАБУ поставило крапку у справі рюкзаків для МВС
Загрузка плеера...

Розслідування справи "рюкзаків Авакова" завершено. Про це відзвітували в Національному антикорупційному бюро України.

"Трійця" фігурантів не змінилась. Це син міністра внутрішніх справ Олександр Аваков і його приятель Володимир Литвин, а також колишній заступник голови МВС Сергій Чеботар. Саме Аваков-молодший, на думку детективів, став організатором схеми. В НАБУ стверджують, що саме він підбив Чеботаря провести тендер так, щоб рюкзаки для Нацгвардії шила фірма Литвина.

Усім фігурантам справи відкрили матеріали провадження, зараз підозрювані знайомляться з документами. Втім, до оборудки були причетні ще чотири особи.

У звіті антикорупційного бюро фігурують "громадянин К." та "громадянин І." Перший – це фіктивний керівник фірми "Дніпровенд", яка і шила горезвісні рюкзаки. Правоохоронці встановили, що чоловік погодився формально очолити компанію за три тисячі гривень. Його вже засудили за фіктивне підприємництво, проте за ґрати "громадянин К." так і не потрапив. Його і ще двох причетних до справи осіб звільнили через закінчення строку давності.

Схожа доля спіткала і так званого "громадянина І.", який працював у конвертцентрі і підроблював документи фірми. Чоловіка визнали винним і звільнили від покарання, давши випробувальний термін на рік. Детективи НАБУ пояснили, що чоловік каявся і співпрацював зі слідством.

Правоохоронці запевнили, що найближчим часом складуть обвинувальний акт і на основного фігуранта – сина міністра.

Нагадаємо, у 2015 році Міністерство внутрішніх справ придбало для нацгвардійців рюкзаки за завищеною ціною. Через це бюджет втратив 14,5 млн грн. Розслідування почалось два роки тому.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram