22 тис. силовиків "візьмуть під контроль" Великдень
Загрузка плеера...

В Україні у святкових заходах на Великдень очікується участь майже дев’яти мільйонів громадян. Їхню безпеку готові охороняти близько двадцяти двох тисяч правоохоронців.

Про це заявив перший заступник глави МВС Сергій Яровий, повідомляють у відомстві.

Сергій Яровий, перший заступник глави МВС

"У святкову ніч до охорони публічного порядку і безпеки громадян будуть залучені 21,6 тисячі правоохоронців. Серед них – тисяча військовослужбовців Національної гвардії… Найчисельніші святкові заходи очікуються на Львівщині, Дніпропетровщині, Харківщині та Одещині"

За інформацією Міністерства внутрішніх справ, усі підрозділи МВС, зокрема Національна поліція, Нацгвардія, Державна служба з надзвичайних ситуацій та Державна прикордонна служба повністю готові забезпечити правопорядок у містах та селах під час Великодня.

З метою гарантування максимальної безпеки, працівники поліції вже здійснили обстеження майже семи тисяч культових споруд.

Крім того, у період із сьомого по дев’яте квітня готові до оперативного реагування на надзвичайні ситуації близько семи тисяч співробітників особового складу ДСНС та майже дві тисячі одиниць спецтехніки.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram