У Гройсмана є гроші і проблеми з КПП
Загрузка плеера...
  • Источник: Фото - facebook.com/volodymyrgroysman/

Зараз держава не може розібратись з недобудованими контрольно-пропускними пунктами між Україною та ЄС. Про проблему згадали у Верховній Раді під час години запитань до уряду. Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що прикордонна інфраструктура потребує інвестицій. Втім, одразу ж виявилось, що гроші є.

Володимир Гройсман, прем'єр-міністр України:

"Я можу сказати, що ми маємо навіть кошти на добудову шести пунктів, які сьогодні у різному стані готовності. У нас є дуже багато юридичних проблем, які ми не можемо здолати, тому що є задавнені історії проблемні, і ми не можемо використовувати ресурси. Ми чекаємо. Це окрема тема, ми шукаємо рішення."

Проект з модернізації шести КПП фінансував Євросоюз. Роботи з облаштування пунктів пропуску мала проводити Державна фіскальна служба. Втім, за чотири роки Брюссель так і не побачив результатів. Натомість українські підрядники стали припускатися помилок і завищувати вартість робіт. У лютому Євросоюзові урвався терпець. В ЄС заявили, що не готові працювати з такими корупційними ризиками і зажадали, аби Київ повернув невикористані гроші (близько 8 млн грн).

Уряд України заявив, що не збирається віддавати кошти. Натомість Кабмін запропонував Європі вирахувати нестачу з наступних траншів.
Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram