Мін'юст виправдався перед Європою за борги
Загрузка плеера...
  • Источник: фото - facebook.com/minjust.official

Україна не має заборгованості з виплат за рішеннями Європейського суду з прав людини. Про це повідомили у прес-службі Міністерства юстиції.

Як зазначили у відомстві, у 2018 році уряд прозвітував Комітету міністрів Ради Європи про виплату відшкодувань, присуджених ЄСПЛ за всіма прийнятими рішеннями. І наразі заборгованості немає.

У Мін'юсті виправдовуються, що під час виконання рішень можуть виникати певні труднощі. Часто вони пов'язані з неподанням заявниками інформації для перерахування коштів на відповідний рахунок або з тим, що заявники проживають на тимчасово окупованій території.

Тому в таких випадках кошти надсилаються на депозитний рахунок Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції. А заявник може в будь-який час протягом року забрати їх.

У відомстві додали, що у випадку коли кошти надіслані до державної виконавчої служби, рішення не вважається виконаним. Це і стало причиною того, що Україна зіткнулася з певними труднощами під час звітування Комітету міністрів Ради Європи.

Нагадаємо, у відповідному звіті нещодавно зазначили, що Україна є лідером серед держав, які не виплачують компенсації своїм громадянам за рішеннями ЄСПЛ.

​Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram