Гройсман знову "відмазував" Супрун перед депутатами
Загрузка плеера...

Депутати питали уряд, коли буде призначено українського міністра охорони здоров’я.

"Скажіть, будь-ласка! У міністра діти переїхали до України? У міністра батьки переїхали до України, щоб у 80 років, щоб підписувати ці угоди? Треба щось із цим робити! Скажіть, будь-ласка, коли буде призначений українській міністр охорони здоров’я?"

Таке запитання пролунало від народних депутатів під час години запитань до уряду стосовно виконувача обов’язків міністра охорони здоров’я. Слово взяв голова Кабінету міністрів, який вчергове вступився за Уляну Супрун.

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України

"Вона могла собі дозволити жити у будь-якій країні світу, у неї є достатньо ресурсів. Але вона приїхала для того, щоб допомагати пораненим на майдані".

Прем’єр-міністр закликав українців не панікувати через підписання договорів із сімейними лікарями, яке стартувало у рамках медичної реформи у квітні.

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України

"Підписна кампанія з обрання лікаря розпочалася з першого квітня і це не означає, що вона має завершитися першого травня. Якщо людина не обере собі лікаря, а ми передбачали, що цей процес не буде таким простим. То будуть отримувати медпослуги там, де й отримують. Не треба нікому стояти ні в яких чергах. Не треба нікому спеціально нікуди їхати".

Уляна Супрун тим часом просто відмовчувалася за спиною прем’єра і під час години запитань до уряду з народними депутатами не спілкувалася.

Олег Мусій, член комітету ВР з питань охорони здоров’я:

"Діючу владу влаштовують такі "зіцпрєдсєдатєлі Фунти", яким є Уляна Супрун, яка виконує волю босів зверху. Потрібно перестати дурити народ псевдомедичною реформою спочатку. А друге – громадянкою Сполучених Штатів, яка не спростувала про те, що у неї нема американського паспорта".

Нагадаємо, 3 квітня парламентський комітет із питань охорони здоров’я на своєму засіданні рекомендував Верховній Раді ухвалити звернення до Кабінету Міністрів про відставку тимчасового виконувача обов’язків міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. Але на розгляд цю постанову під час пленарного тижня не виносили.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram