Хроніки херсонських кавунів. Київський період
Загрузка плеера...

Минулого літа в Україні сталася подія космічних масштабів. Українські урядовці позиціонували її як не менш грандіозну, ніж запуск космічного корабля Ілона Маска. Подію висвітлювали на всіх телеканалах, в газетах та на сайтах. Про неї писали у соціальних мережах, створювали меми та фотожаби. Влітку 2017-го року до Києва вперше після багаторічної перерви відправили Дніпром баржу з херсонськими кавунами.

Андрій Гордєєв, губернатор:

"Кавуни і баржі – це давня історія Херсонщини. Є в нас навіть у музеях купа фотографій, коли кавуни річкою направлялися до Києва. Ми відродили славу Херсонщини щодо кавунів. І сьогодні запитай будь-кого в Україні "кавун", він скаже "Херсон", або "Херсон" – скаже "кавун". Тобто, ми це зробили для того, щоб популяризувати нашу продукцію власного виробництва".

Власне, відправку баржі ніхто б, можливо, і не помітив, адже це просто відродження вже відомого раніше шляху доставки, про який "забули" через розвал річкового флоту.

У якийсь момент українські політики зрозуміли, що на цій темі можна добре попіаритись і народу влаштували ціле шоу. Подію позиціонували ледь не як головний успіх Кабміну та прорив у судноплавстві – баржа з кавунами прибула до столиці вперше з 2003 року!

Відбулося це завдяки підписанню угоди про співпрацю між компанією "Нібулон", торговельною мережею супермаркетів "Сільпо", проектом Агентства США з міжнародної допомоги USAID " Підтримка аграрного і сільського розвитку" та 28 херсонськими фермерами.

Микола Мягченко, директор філії "Голопристанська":

"Мы подали баржу под наш причал и после этого фермеры начали завозить арбузы. Погрузка заняла приблизительно двое суток, потому что у фермеров пока еще не было все заготовлено. Тоесть все шло по-ходу движения. Это была пробная партия. После того, как они завезли уже этот весь объем, мы отправили баржу, которую все видели по телевиденью".

Баржа з кавунами, на яку так чекав сам прем’єр-міністр, пришвартувалася не у столиці. Стиглі плоди допливли до терміналу "Нібулон" у Переяслав-Хмельницькому.

Десятки журналістів приїхали зустріти баржу і скуштувати славнозвісні плоди. У соцмережах навіть подію створили "Вантажно-розвантажувальні роботи". Усе як годиться: час, місце, щоб якомога більше ЗМІ прибуло на чергову піар-кампанію Володимира Гройсмана.

Після урочистої зустрічі баштанні загрузили у фури і відправили до Києва. Далекобійники тоді сміялися, що однаково 88 кілометрів до столиці кавуни їхали на вантажівках.

Фахівці запевняють: транспортування вантажу водним шляхом більш екологічне та економічно вигідне. Якщо вартість перевезення на фурі становить 1000 гривень за тонну, то по воді це обійдеться в середньому на 30-40% дешевше. Ще й дороги не псуються… наші розбиті українські дороги.

Олександр Паливода, директор департаменту АПР ХОДА:

онечно, водный транспорт разгружает дороги. Мы не убиваем наши дороги, которые и так в плачевном состоянии, фурами, не нагружаем так сказать и много очень полезных факторов. И транспорт водой конечно дешевле, но срок поставки, конечно длиннее. Если так, то на фуре за 12 часов можно быть спокойно в Киеве, то водным транспортом это 3-4 дня. Но логистика и математика составляющая показывают, конечно, что водой выгоднее отправлять. Имеем попутный груз, имеем баржу, которая идет вверх, поэтому есть хорошая математика, хорошая финансовая составляющая для транспортировки водным путем арбуза на Киев".

Але наскільки вигідною стала ця історія для фермерів, котрі постачали ягоди на баржу, та для киян, які полюбляють стиглі плоди?

За інформацією мережевих супермаркетів, відразу кавуни продавали за ціною 1 грн 99 копійок за кілограм. Інформкампанія спрацювала дуже добре. У "Fozzy Group" повідомили: вже за три дні кияни "розгребли" практично всі баштанні…

Та це не завадило торговцям спекулювати й надалі "штовхати" начебто "кавуни з баржі" за завищеною ціною. Уже від 6 до 9 гривень за кілограм.

Олексій Вадатурський, гендиректор ТОВ СП "Нібулон":

"Продали близько 4000 тонн кавунів під наших 200 тонн. Мені декілька днів телефонували: як відрізнити ціну кавуна 1,99, що написано із баржі і чим відрізняється цей кавун, якщо на ньому написано "з баржі", але він коштує 4 грн 50 коп. І коли мені ці люди почали телефонувати, я зрозумів, що маркетинг у торгівельній системі працює нормально. Я думаю, що цього року будуть у товаровиробників і інші варіанти. Не тільки супермаркетами, це можна зробити напряму і ми самі будемо реалізовувати товар".

Тож, досі невідомо, скільки і хто саме заробив на херсонських плодах. Що ж стосується фермерів, які завантажили баржу кавунами, то нам стало відомо, що не всі отримали те, чого хотіли.

Головний представник херсонських аграріїв Олександр Синенко, який опікувався ідеєю постачання кавунів, ситуацію не прокоментував… Можливо, через зайнятість, адже він керує великим господарством. А може, і через те, що не всі постачальники ягід у минулому році залишилися у виграші від угоди.

З відомих причин ми змінили голос.

"С такими отправками можно без штанов остаться. Та что то за цена – 60 копеек, с места я продавал само дешевле 1,50 грн. Та яка ж там буде выручка? - Там занимался другой фермер, депутат..."

Не хочете цього року відправляти?

"Ні, ні не хочу. Я цього року буду мало садити".

Тобто, фактично, в усій цій історії програли саме фермери. Вони вклали свої гроші, виростили кавуни і передали їх на баржу. У результаті ж, залишилися без прибутку. Або й взагалі пішли в мінус. І тепер дехто з постачальників продукції тричі подумає, перш ніж погодитися на співпрацю з менеджерами, які просто наживаються за рахунок аграріїв…

Тож чи чекати киянам барж із кавунами цього літа? У Херсоні запевняють – так.

Андрій Гордєєв, губернатор:

"Я впевнений, що приїдуть. Хай Київ чекає. Ми зробимо так, щоб наші найсмачніші кавуни херсонські були на прилавках Києва і, я думаю, Європи в тому числі".

Олександр Паливода, директор департаменту АПР ХОДА:

"Наша задача чем можно больше вывезти товара готового, произведенного, переработанного за границы области. Это позволит прийти финансам в нашу область, это позволит снять тот переизбыток товара, который мы производим, который чтобы не портился на полях, а вывозился за рамки области".

Водночас у "Нібулоні" вже планують, як дешевше переправити вантажі до столиці.

Микола Мягченко, директор філії "Голопристанська":

"Планируем намного больше. Так как сверху с Днепра порядка 2 млн тонн зерна мы оттуда перемещаем, это приблизительно где-то 500 барж. То есть, 500 барж отсюда могло бы уходить вверх по Днепру так же с какой-то агропродукцией, которая выращена в Херсонской области, в Николаевской".

В уряді, певно, також знову сподіваються на безкоштовну рекламу та ще чергову можливість попіаритися. Тим паче, що в Україні все частіше говорять про наближення виборів.

А чого ж очікують жителі столиці? Нового приводу пожартувати над можновладцями чи можливості поласувати стиглими херсонськими кавунчиками?

Альона Мовчан, журналіст:

"Це – набережна Дніпра у Києві. Ось звідси жителі столиці зможуть виглядати баржу зі стиглими херсонськими кавунами вже цього літа. Скільки суден прийде до стольного града і чи припливуть вони взагалі? Це покаже тільки час… і ми. Бо телеканал Ньюс Нетворк тримає руку на пульсі цієї теми. А поки можна просто загадати бажання, подумати про смачні кавуни і кинути в річку монетку, щоб усе задумане збулося".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram