Росія і Британія обмінялися "люб'язностями" в ООН
Загрузка плеера...

Під час засідання Ради безпеки ООН постійні представники Росії та Великобританії при цій організації обмінялися гострими репліками через справу про отруєння колишнього розвідника Сергія Скрипаля. Зокрема, постпред РФ Василь Небензя заявив, що британці граються з вогнем і ще пошкодують про це.

Крім того, Росія називає те, що відбувається, "театром абсурду", "брудними іграми" та "пропагандистською війною". Небензя зауважив, що мета цієї кампанії – "дискредитувати і делегітимізувати" Росію "методами Геббельса".

Водночас постійна представниця Сполученого Королівства Карін Пірс назвала дії російської сторони "частиною великої схеми безвідповідальної поведінки". Вона також зазначила, що РФ поширює вигадані теорії у справі про отруєння у британському Солсбері.

Офіційний Лондон нарахував уже щонайменше 24 такі теорії.

При цьому Пірс наголосила, що британські експерти в Портон-Дауні визначили, яка хімічна речовина використовувалася. Проте для звинувачень Росії Лондон використовує словосполучення "дуже ймовірно", бо остаточну провину в межах британської системи може визначити виключно суд.

Варто зазначити, що, за словами Небензі, Москва досі не отримала жодного списку питань від британської сторони. До того ж постпред Росії в ООН запевнив, що у Росії немає патенту на хімічну речовину "Новачок".

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей у листі до Радбезу Організації об'єднаних націй вказала, що причетність Росії до атаки в Солсбері є "вельми вірогідною".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram