Супрун "задобрює" лікарів матеріально
Загрузка плеера...

Виконувач обов'язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун намагаєтьcя залучитися підтримкою колег. Попри бажання багатьох політиків, активістів і самих медиків усунути її з посади, очільниця МОЗу озвучує грандіозні плани. Обіцяє своїм підлеглим значне підвищення зарплати до ста тисяч гривень. Саме таку суму, за словами очільниці профільного міністерства, зможе заробляти лікар первинної ланки медичної допомоги.

Уляна Супрун, в.о. міністра охорони здоров’я України:

"Є дві тисячі пацієнтів, половина із них – тариф по 370 гривень, а друга половина пацієнтів – або діти або літні люди, де тариф майже в чотири рази більший. Можна порахувати – це досить багато коштів на рік. Але лікарю треба ще заплатити за комунальні послуги, зарплату медсестрі тощо. Ми порахували і побачили, що це може бути до 100 тисяч на місяць у залежності від того, скільки пацієнтів і які вони"

Нагадаємо, кампанія з вибору лікаря, який надає первинну допомогу, стартувала в Україні 2 квітня. Медика можна обрати у будь-якому закладі, незалежно від місця прописки чи проживання, проте ця установа має бути підключена до системи "Електронне здоров’я".

МОЗ у своїх рекомендаціях зауважувало, що один лікар може обслуговувати максимум 2 тисячі пацієнтів, але можуть бути й виняткові ситуації.

Як повідомлялося, декларації з лікарями вже підписали 170 тисяч українців.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram