Головні події 5-6 квітня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 5-го до ранку 6 квітня 2018 року:

Портман анонсував додаткову допомогу

Після офіційного візиту на Донбас американський сенатор Роберт Портман заявив, що українська армія додатково отримає снайперські комплекси.

Необхідність у цьому він пояснив активністю снайперів ворога, від яких продовжують гинути військові Збройних сил України.

ДБР накрила хвиля з кандидатів  

Від 2 березня майже 700 претендентів знайшлося на 27 керівних посад у Державне бюро розслідувань. Проте не всі будуть відібрані.

Комісія розгляне заявки, вирішить скільки кандидатів зможуть іти далі і проведе відповідний конкурс.

"Ім'я і майбутнє" для дітей-сиріт  

У Сирії створили міжнародний гуманітарний проект, ціль якого – дати "Ім'я і майбутнє" безпритульним дітям-сиротам Алеппо.

У рамках проекту збирають гроші і надають допомогу самим беззахисним і безправним жителям сирійського міста, що спотворене семирічною війною.

Клієнтів Сбербанку грабують через SMS

Представники антивірусної компанії Dr.Web розповіли про небезпечний вірус, який атакує телефони власників рахунків російського "Сбербанку".

Вірусом уражені близько 60 тис. смартфонів на Android. Зазначається, що поширюється шкідлива програма за допомогою SMS.

Манафорт слугував Януковичу  

Розробкою "чорної" медіа-стратегії для екс-президента України Віктора Януковича займався Пол Манафорт.  

Він займався поширенням відеороликів про лідерку опозиції Юлію Тимошенко, в яких порівнювали її з п'яним екс-президентом Росії Борисом Єльциним.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram