Підрив Мосійчука: хочуть підключити Інтерпол
Загрузка плеера...

Із вибухом біля телеканалу "Еспресо" остаточно розібралися. Служба безпеки України і прокуратура зробили спільну заяву. Правоохоронці повідомили, що встановили виконавців і замовників теракту, який вважають замахом на життя народного депутата з "радикалів" Ігоря Мосійчука.

Силовики наголосили, що основною ціллю нападників вважають саме українського парламентарія. В СБУ стверджують, що замах замовили російські спецслужби. Основним організатором вважають працівника головного управління Генштабу РФ. Для виконання теракту було завербовано трьох громадян України, коли ті перебували в анексованому Криму та в Росії. Одного з виконавців затримали у Києві. Чоловіка вже відправили у СІЗО. Двоє інших фігурантів, за інформацією правоохоронців, зараз перебувають у Росії, їм повідомили про підозру заочно.

Нардеп Мосійчук одразу ж заявив, що силовики мають домогтися екстрадиції підозрюваних. Парламентарій звернувся до генерального прокурора Юрія Луценка і до міністра закордонних справ Павла Клімкіна, вимагаючи направити до Москви необхідні документи.

Втім, Мосійчук міг би і не наполягати. У прокуратурі повідомили, що планують підключити до справи Інтерпол, оголосивши нападників у міжнародний розшук.

Нагадаємо, вибух біля телеканалу "Еспресо" стався 25 жовтня. Двоє людей загинули, троє отримали поранення.

 

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram