Ремонт тепломереж обійдеться Києву в мільярди
Загрузка плеера...

Тільки першочергові заходи з ремонту тепломереж у столиці України обійдуться міському бюджету в 4 млрд гривень. Про це заявив в інтерв'ю мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, у квітні закінчилася дія договору з "Київенерго" про оренду теплового господарства міста. Це співробітництво тривало 17 років, однак через численні скарги городян на якість роботи компанії було прийнято рішення не продовжувати дію договору.

Також Кличко заявив, що компанія "Київенерго" регулярно зривала план із ремонту теплотрас. Тож зараз столична тепломережа перебуває буквально у критичному стані. Зокрема, лише протягом минулого сезону було ліквідовано 400 аварій.

Відразу після завершення цього опалювального сезону місто розпочне підготовку до наступного, однак цим уже займатиметься Комунальне підприємство "Київтеплоенерго". У цьому процесі, за ловами Кличка, головне завдання – заміна найбільш аварійних ділянок мережі.

Мер зауважив, що ремонтуватимуть окремі ділянки тепломереж в Оболонському районі, частині Шевченківського району та на Подолі.

Нагадаємо, що 22 березня цього року депутати Київської міської ради збільшили розмір статутного капіталу КП "Київтеплоенерго" на ‎1млрд 200 млн грн. Це було зроблено, щоб комунальне підприємство прийняло на баланс теплові мережі столиці після 27 квітня 2018 року, тобто після розірвання договору столиці з ПАТ "Київенерго".

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram