Луценко запевнив, що не мітить на місце Холодницького
Загрузка плеера...

Генеральный прокурор Юрій Луценко заявив, що не міг би зайняти місце Назара Холодницького, навіть якщо б захотів. В інтерв'ю одному з видань очільник ГПУ повідомив, що він не має юридичних повноважень, аби керувати Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою. А от підписати документи щодо рішення про заміну прокурора або групи прокурорів САП Юрій Луценко може.

Так генпрокурор доводив, що жодним чином не зацікавлений у справі Холодницького. Ба більше, Луценко зізнався, що навіть не слідкував за звітом керівників НАБУ і САП у Верховній Раді. Втім, Юрій Віталійович досить рішуче налаштований проти керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Луценко посилається на аудіозаписи, зроблені у кабінеті Холодницького. На "плівках" нібито зафіксовані такі слова, після яких голова САП не може залишатись на посаді.

Сам же Холодницький не вважає, що на записах є щось крамольне. Голова САП вимагає повністю оприлюднити його розмови, пояснюючи, що Національне антикорупційне бюро України вирвало його слова з контексту.

 

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram