Спецслужби визначили місце виробництва отрути "Новачок"
Загрузка плеера...

Спецслужби Великобританії уже визначили місце виробництва нервово-паралітичної речовини "Новачок", якою отруїли екс-розвідника Сергія Скрипаля та його дочку. Про це повідомило видання The Times із посиланням на власні джерела.

За інформацією інсайдерів, лабораторія розташована в Росії, але поки не уточнюється, де саме. Фахівці встановили джерело речовини у перші ж дні після замаху. При цьому були використані "науковий аналіз та дані розвідки".

Спецслужби зазначають, що поки не впевнені у розташуванні лабораторії на 100%. Крім того, спеціалісти переконані, що Росія тестувала отруту, щоб з'ясувати, чи може вона вбивати.

Нагадаємо, майже місяць тому колишній російський подвійний агент Сергій Скрипаль та його дочка були виявлені непритомними у торговому центрі міста Солсбері.

Слідство встановило, що їх отруїли нервово-паралітичним речовиною "Новачок", що розроблялася ще в часи СРСР. Великобританія поклала відповідальність за інцидент на РФ і вислала 23 російських дипломатів. На знак солідарності ще понад 20 країн світу оголосили персонами нон ґрата близько півтори сотні російських дипломатів.

4 квітня у Гаазі відбулася ініційована Росією спеціальна сесія Організації із заборони хімічної зброї, присвячена справі Скрипаля. Гендиректор організації Ахмет Узюмджу заявив, що експерти за лічені дні нададуть результати технічної оцінки інциденту з отруєнням.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram