Студенти пішли на Супрун флешмобом
Загрузка плеера...

У четвер, 5 квітня, під стінами Верховної Ради України відбувся флешмоб у стилі "american funeral". Він був спрямований проти свавілля чинного виконувача обов'язків міністра охорони здоров Уляни Супрун та її команди.

Відповідний захід організували студенти. Вони були одягнуті у довгі чорні плащі, у руках тримали темні парасольки і таблички з написами: "Вища медична освіта", "Автономія вузів", "Охорона здоров'я".

Молодь зазначила, що хоче привернути увагу депутатів до деструктивної роботи МОЗу. Студенти переконані, що Супрун планує "поховати" найбільш інноваційний медичний університет України.

Учасники акції також вимагали скасувати наказ МОЗ щодо звільнення ректора університету, поновити Катерину Амосову на посаді і відмінити перевірки відповідного вищого навчального закладу.

Водночас народний депутат Олег Мусій вийшов до студентів і також сказав декілька "теплих" слів на адресу Уляни Супрун:

Олег Мусій, член комітету ВР з питань охорони здоров’я:

"Мені соромно за дуже багато моїх побратимів, які продалися за 30 срібляників. У тому числі і за цю людину, яка декілька днів була в медичній службі. А потім випадково щезла і з'явилася тут знищити українську медицину. Тому всі вимоги будуть детально вивчені… я буду далі наполягати ставити питання про відповідальність уряду за призначенців, яких курує прем'єр-міністр. Якщо ця більшість, якої немає у ВР не здатна за два роки висунути кандидатуру відповідальної особи за медицину і за життя України, то це діагноз цій більшості".

Нагадаємо, проти в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун уже давно протестують. Зокрема на мітинги неодноразово виходили і студенти, і медики, і просто небайдужі громадяни. Очільницю МОЗ звинувачують у розвалі медичної системи України.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram