Міносвіти нарешті перейнялося плагіатом
Загрузка плеера...

Українські вищі навчальні заклади отримають безкоштовний доступ до нового сервісу перевірки наукових робіт на плагіат - Unicheck.

У міністерстві підписали меморандум, який передбачає вільний доступ до сервісу Unicheck, де вчені зможуть перевірити дисертацію перед поданням до спеціалізованих вчених рад.

У Міносвіти зазначили, що на основі цього меморандуму кожен виш також може укласти договір про співпрацю з компанією "Антиплагіат" та користуватися перевагами сервісу.

Крім того, пропонована програма автоматично визначатиме цитування художньої та наукової літератури, законів та методичних фраз, які не є плагіатом

Зазначимо, що у плагіаті звинувачували і саму Гриневич. Зокрема, у наукових статтях міністра виявили цілі цитати, які були запозичені у інших дослідників без вказівки їхнього авторства. Крім того, вона нібито використовувала у своїх роботах цілі абзаци з досліджень студентів.

Однак Гриневич виправдовувалася тим, що писала статті похапцем, у перервах між роботою, тому могла забути залишити посилання.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram