Янукович виставив Україні рахунок на майже 400 тис.
Загрузка плеера...

Екс-президент Віктор Янукович, який досі проживає в Росії, виставив рахунок українським платникам податків. Наміри колишнього очільника нашої держави підтримав суд Євросоюзу, який і зобов'язав Україну виплатити Януковичу майже 400 тисяч гривень компенсації за витрати на його адвокатів.

До слова, послуги лондонських захисників Януковича коштували 9 тисяч гривень на годину. Гроші на їх оплату Україна має виділити із державного бюджету.

Річ у тім, що у 2014 році Україна втрутилася в судовий процес за позовами Януковичів проти Ради ЄС, де оскаржувалася перша хвиля санкцій Євросоюзу проти Віктора Януковича і його оточення за розкрадання державних коштів.

Зокрема, Міністерство юстиції України у вересні 2014 року спочатку подало в суд Європейського союзу заявку, щоб виступати в підтримку позиції Ради ЄС в суперечці з Януковичами, але потім раптом відкликало її і вийшло з процесу. Через це у британських захисників родини екс-президента нібито з'явилася додаткова робота, за яку тепер, власне, і повинна розплатитися Україна.

До слова, юридична фірма, яка представляє інтереси Януковича, відмовилися коментувати питання гонорарів і підтвердити отримання компенсації з українського бюджету.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram