Головні події 4-5 квітня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 4-го до ранку 5 квітня 2018 року:

Державне вугілля подорожчало на сотню

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості прийняли рішення підвищити граничну ціну на вугілля з державних вугледобувних підприємств. У відомстві спрогнозували, що цьогоріч собівартість виробництва вугілля на державних шахтах становитиме 2 937,3 грн за тонну.

Джерело: відео YouTube                 

Трамп проти "Потоку"

Президент США Дональд Трамп заявив лідерам країн Балтії, що він проти реалізації проекту газопроводу "Північний потік 2". Трампові не подобається те, що робота над цим проектом досі триває і Німеччина відіграє в цій справі не малу роль.  

Джерело: фото з відкритих джерел

 В України 2 місце за несплату компенсацій

Україна зайняла 2 місце серед країн, які не виплачують компенсації своїм громадянам за рішеннями ЄСПЛ. Росія на 1 місці. До кінця 2017 року не було інформації про виплату у 273 справах (1,2 млн євро). І дотрималися термінів оплати лише в 45 справах.

Джерело: фото з відкритих джерел

Відень висловив прихильність до РФ

Себастьян Курц, канцлер Австрії, пояснив, що Відень не хоче витуряти дипломатів РФ, оскільки підтримує хороші відносини з Росією. Курц: "Відень є штаб-квартирою для багатьох міжнародних організацій і це питання не можна ставити на загальноєвропейську лінію".

Джерело: фото з відкритих джерел

Порошенко нагородив сенатора США

Президент України Петро Порошенко вручив сенаторові США Роберту Портману орден За заслуги III ступеня. Нагороду вручили за особистий внесок у зміцнення українсько-американського співробітництва, відстоювання державного суверенітету й цілісності України.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram