Дніпровські дороги довели до ручки
Загрузка плеера...

В одному із мікрорайонів Дніпра стався інцидент із маршрутним таксі, у якого вийшов із ладу газовий балон. Першим маршрутку покинув водій, пасажири панічно вибігали із салону.

Ситуацію єксклюзивно для NewsNetwork прокоментував керівник Дніпровської незалежної профспілки автомобілістів і автоперевізників Михайло Тонконогий. За його словами, ситуація досить банальна, оскільки дороги в районі, де сталася аварія, у жахливому стані. На сьогодні вибоїн навіть не видно, бо вони наповнені водою.

Михайло Тонконогий, керівник Дніпровської незалежної професійної спілки автомобілістів і автоперевізників:

"Стан доріг я можу описати як вельми незадовільний. Я сам трішки автомобіліст: частину свого часу пересуваюсь на громадському транспорті, частину – на своєму автомобілі. І я відверто скажу, що таких поганих доріг в місті не було вже років з 10 останніх. Тобто, зараз яма на ямі після цієї зими. Просто неможливо де-інде проїхати взагалі".

За словами Тонконогого, нібито саме у середу, 4 квітня, міська влада почала ремонтувати основні магістральні напрямки доріг. Але про терміни ремонту, про те взагалі, скільки і як, в якому обсязі покращуватимуть  дороги не відомо.

Крім того, керівник Профспілки додав, що коли із балону вийшов увесь газ, машину відтягли на станцію технічного обслуговування. Своєю чергою, місцева влада надала пасажирам іншу маршрутку, якою вони поїхали далі.

Поспілкуватися з приводу інциденту із представниками Департаменту транспорту Дніпровської міської ради не вдалося, оскільки вони не захотіли коментувати подію, заховавшись за вимогу подати офіційний запит.

Фото з відкритих джерел, відео – YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram