Правоохоронці знову зацікавились квартирою Лещенка
Загрузка плеера...

На Сергія Лещенка знову відкрито кримінальне провадження за фактом придбання квартири у Києві. Про це повідомив голова спеціалізованої антикорупційної прокуратури під час звіту у Верховній Раді. 

Назар Холодницький, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури: 

"Два роки мене як керівника САП і САП намагаються дискредитувати і сказати, що я якійсь не такий. А чому? Тому що, пане Сергій, я був проти, що якась аналітична довідка замінила провадження по вашій квартирі на 350 тисяч доларів. Я був проти, і не було внесено в ЄРДР. Але я вам інформую, що так – з запізненням, але краще пізно, ніж ніколи, – це провадження зареєстровано, і я чекаю від органів слідства, чим воно закінчиться. Бо аналіз доходів і видатків не дозволяє вам придбати квартиру у центрі Києва".

Народний депутат у свою чергу зазначив, що крапку у питанні його квартири поставив суд.

Сергій Лещенко, народний депутат України (фракція "БПП"):

"Що стосується моєї квартири, то Печерський суд поставив там крапку, не знайшовши жодного порушення. А апеляція ввела це рішення в силу. Що стосується моєї квартири, ГПУ закрила статтю за відсутністю події і складу злочину".

Нагадаємо, скандальну квартиру площею 192 квадратних метри на вулиці Івана франка у Києві Сергій Лещенко придбав у 2016-му році. Вартість житла сягає семи з половиною мільйонів гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram