Укртрансбезпеку можуть розігнати через "убиті" дороги
Загрузка плеера...

В Україні розпочинається сезон дорожніх робіт, у рамках якого уряд ініціює перевірки якості будівництва і ремонту автомагістралей, а також запровадження контролю навантаження транспорту.

Вочевидь, українські автошляхи дістали вже і прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, який пригрозив розігнати "Укртрансбезпеку" через "убиті" дороги.

Володимир Гройсман, прем'єр-міністр України:

«Що мені потрібно? Мені потрібна якість та відповідальність. Що стосується якості, то технологічний процес буде все кращим і кращим. Що стосується відповідальності, то потрібно перевірити, що було зроблено в минулому році. Якщо є дефекти – змусити тих, хто робив переробити за власний кошт та забезпечити контроль на дорогах з точки зору вагових комплексів. Якщо такі завдання "Укртрансбезпекою" не будуть виконуватися, то я їх всіх порозганяю. Вони по 500 гривень беруть хабарі, а руйнуються дороги на сотні мільйонів або мільярдів. Це недопустимо".

Володимир Гройсман також наголосив на принциповій важливості питання порядку на дорогах, злагодженої роботи на вагових комплексах. На думку прем'єра, тижня якісного контролю на дорогах досить для наведення порядку, а через три-п'ять років ситуація зміниться на краще.

При цьому очільник уряду запропонував залучити до цього процесу сили і засоби Міністерства внутрішніх справ: мова, перш за все, йде про камери спостереження.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram