Ситник: конфлікту між НАБУ і САП немає
Загрузка плеера...

У Верховній Раді заслухали виступ директора НАБУ Артема Ситника щодо ситуації між Національним антикорупційним бюро та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою. Правоохоронець переконував депутатів, що конфлікту між відомствами немає:

Артем Ситник, директор НАБУ:

"Якщо хтось хоче сказати, що є якийсь певний конфлікт, я вам повідомляю відповідально: ніякого конфлікту між Антикорупційним бюро і Спеціалізованою антикорупаційною прокуратурою немає".

Впродовж свого виступу Ситник повторював те, що НАБУ виконує свою роботу належним чином, а вже ті завдання, які вони не в силі виконати, передаються до відповідних органів.

Директор Бюро також додав, що, враховуючи невеликий період існування цього органу, представники НАБУ будуть вдячні за підказки, вказування на помилки та допомогу. Крім того, Ситник наголосив на готовності до перевірок їхньої роботи:

Артем Ситник, директор НАБУ:

"Ми аудиту не боїмося, і ми готові до будь-якого аудиту і ми готові відповісти за ту роботу, яка зроблена за останні 2 роки".

Також Ситник кілька разів наголошував на необхідності створення Антикорупційного суду, оскільки звичайні суди не готові братися за роботу таких масштабів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram