Холодницький виправдовувався у Раді
Загрузка плеера...

У Верховній Раді заслухали звіт керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Очільник САП фактично визнав наявність розмов у своєму кабінеті, аудіозаписи яких було оприлюднено у НАБУ. 

Крім того, Холодницький заявив, що ні в якому разі не відмовиться від своїх слів та дій і буде захищатись до останнього.

Назар Холодницький, керівник САП

"Дуже багато хто хоче спекулювати записами. А тепер розставимо крапки над і. Два роки мене як керівника САП намагаються дискредитувати і сказати, що я якийсь не такий… Аудіо, яке було зроблено, я готовий коментувати кожне своє слово. Я як прокурор, як процесуальний керівник у своїх провадженнях готовий коментувати. Те, що було оприлюднено – хороша гра на публіку, нарізка всіх слів. Я хочу побачити весь запис".

"Жодна справа після розмов з ким би то не було, не була закрита чи знищена… Я визнаю, що там була нецензурна лайка, але я в нашій країні в білих рукавичках болото корупції не зможу побороти. Але, кожне слово яке я казав, і кожна дія яка слідувала за цими словами, вона свідчить про те, що я намагався і буду намагатись робити все, щоб довести до логічного завершення справи…. Ми дуже загралися у пред'явлення підозр".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram