Стався витік інформації у справі Холодницького
Загрузка плеера...

У ЗМІ почала шириться інформація з приводу деяких нових обставин щодо справи керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Зокрема, скарга директора НАБУ Артема Ситника та генпрокурора Юрія Луценка на Холодницького до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів складає 18 сторінок. Там докладно описано деякі епізоди, у яких фігурує очільник САП.

У документі йдеться про те, що у справі про спробу дачі хабара в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун Холодницький зустрічався зі свідком – Сергієм Кафтеєм. Прокурор попереджав його про можливі обшуки та розголошував деталі розслідування. Сам Холодницький після допиту в ГПУ заявив, що це головна справа у провадженні проти нього.

Крім того, детективи НАБУ розслідують три кримінальні справи, в яких фігурує народний депутат від "Народного фронту" Георгій Логвинський. Зазначається, що нардеп заходив до кабінету Холодницького й запитував, що той збирається робити із цими кримінальними справами. Керівник САП відповів, що "повністю контролює ситуацію" і завчасно повідомить Логвинського, коли детективи проводитимуть слідчі дії.

Також у декількох кримінальних провадженнях НАБУ щодо бізнесмена Олега Бахматюка Холодницький вимагав зібрати нараду і визначити підслідність за іншим органом досудового розслідування.

Ще один важливий момент стосується розслідування справи Бюро про можливе внесення тоді ще головою НАЗК Наталією Корчак недостовірної інформації в е-декларації. Холодницький нібито відмовився надавати тимчасовий доступ до речей і документів Корчак.

Тому Ситник і Луценко вимагають притягнути Холодницького до дисциплінарної відповідальності з подальшим звільненням із прокуратури.

На офіційному сайті НАБУ були оприлюднені аудіозаписи фрагментів розсекречених матеріалів негласних слідчих дій стосовно Холодницького.

Сам очільник САП, попри важливі докази, спростовує всі звинувачення проти себе і заявляє, що готовий захищатися.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram