Нардепа визнали потерпілим після розслідування
Загрузка плеера...
  • Источник: фото - facebook.com/pg/sergey.v.rybalka

Нардеп з Радикальної партії Сергій Рибалка виявився потерпілим через розслідування, яке проти нього провадила Генеральна прокуратура. Таке рішення ухвалили у Солом'янському райсуді столиці. Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на суддівську ухвалу.

Перед цим колишній співробітник прокуратури Дмитро Сус, якого підозрюють у розтраті та підробленні, розповів про фальсифікацію справ у Генпрокуратурі. Колишній заступник голови департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки заявив, що керівництво ГПУ виявило підвищений інтерес до особи парламентарія. Правоохоронці вирішили зібрати по Україні усі провадження, які були пов'язані з персоною нардепа, і об'єднати їх в одну справу.

Служителі Феміди зобов'язали детективів Національного антикорупційного бюро долучити "радикала" Рибалку до кримінального провадження у якості потерпілого.

Нагадаємо, працівники Генпрокуратури і СБУ минулого року кілька разів обшукували компанії, пов'язані з народним депутатом. Його підозрювали в ухилянні від сплати податків. Втім, згодом Генпрокуратура зняла обвинувачення з парламентарія.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram