Головні події 3-4 квітня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 3-го до ранку 4 квітня 2018 року:

YouTube розстріляли

У Сан-Бруно, що на півночі Каліфорнії, у штаб-квартирі компанії YouTube жінка влаштувала стрілянину і поранила кількох осіб. У будівлі виявили трьох поранених й одну людину, яка застрелилася. Самогубцю і вважають стрільцем. Мотиви нападу невідомі.

23 полонених поїдуть до РФ

Ірина Геращенко заявила, що Україна має намір звільнити 23 громадян Росії у рамках чергового обміну полоненими. "В тюрмах перебувають росіяни, затримані за ту чи іншу участь у конфлікті під прикриттям так званих "ополченців". Але, очевидно, що це лише куратори".

Нідерланди хочуть санкцій проти РФ

У парламенті Нідерландів ухвалили закон про розширення санкцій проти Росії за європейським списком Магнітського на рівні Євросоюзу. Якщо впродовж 5 місяців ЄС не ухвалить відповідне рішення, то уряд Нідерландів внесе законодавчі правки на національному рівні.

Вирубку Карпат ветують

У Верховній Раді прийняли законопроект про заборону суцільних вирубок ялицево-букових лісів у Карпатах. У 2000 році був введений 10-річний мораторій на вирубку в ялицево-букових лісах. У 2011 він припинив діяти. Тепер відтермінування відновлять.

Росія VS вибори: винесли перший вирок

У Вашингтоні суд виніс вирок нідерландському юристу Цваану за неправдиві обвинувачення слідчого, який розслідує втручання РФ у вибори-2016 у США. Юрист є зятем російського бізнесмена. Алекса ван дер Цваана засудили до 30 днів в'язниці й штрафу в 20 тисяч доларів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram