Суд захистив майно екс-міністра Клименка від держави
Загрузка плеера...

Держава не зможе керувати активами колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка. Окружний адмінсуд Києва розглянув справу Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами.

Служителі Феміди продовжили заборону, накладену попередньою судовою інстанцією. Так, Агентству з розшуку активів заборонили будь-які дії з майном колишнього високопосадовця. Це офісні приміщення у бізнес-центрі "Гуллівер" у Києві, елітні автомобілі, двадцять паркомісць та квартири у Києві і в Одесі. Усе це добро заборонено продавати чи здавати в оренду. Втім, активи колишнього міністра досі перебувають у власності Національного агентства.

Нагадаємо, нещодавно у Генеральній прокуратурі відзвітували про завершення розслідування справи проти екс-високопосадовця Олександра Клименка. Йдеться про так звані податкові майданчики, завдяки яким підприємці реального сектору ухилялись від сплати податків. Агентству з повернення активів довелось зіткнутись з проблемами при роботі з майном Клименка. У торгово-розважальному центрі "Гуллівер" державним виконавцям намагались завадити вступити у право власності.

Джерело: відео – YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram