Прикордонникам не соромно за "Стіну"
Загрузка плеера...

Гучне розслідування правоохоронців щодо зловживань на багатостраждальному проекті Арсенія Яценюка "Стіна" не пішло на користь прикордонникам. Речник Державної прикордонної служби Олег Слободян пояснив, що після того, як Національне антикорупційне бюро України взялося "трусити" чиновників і підрядників, підприємці розхотіли працювати з державою.

Олег Слободян, речник Держприкордонслужби:

"Підрядники бояться з нами мати серйозні справи, тому що не знають, які претензії можуть виникнути у правоохоронців. Хоча насправді усі перевірки, які відбувались і будуть відбуватися найближчим часом, засвідчують, що кошти були використані за призначенням і у повному обсязі пішли на будівництво, і тих розтрат, про які йшла мова, насправді не було".

Детективи НАБУ підозрюють, що посадовці привласнили понад 16 мільйонів гривень, які були виділені на облаштування так званого інтелектуального кордону між Україною і Росією

Олег Слободян, речник Держприкордонслужби:

"Що стосується вини чи правоти, це встановлюватиме суд. У нас є достатньо аргументів, щоб впевнено звітувати і перед судом, і перед громадськістю. Нам за це, по-перше, не соромно" .

Попри "підмочену" репутацію проекту, прикордонники сподіваються впоратись з ним вчасно – тобто до 2020 року. Цього року ДПСУ планує активізувати роботи на Сумщині та підконтрольній частині Луганської області. Як повідомляв раніше голова Держприкордонслужби Петро Цигикал, в одній області багатостраждальний проект вже майже завершений. Це Харківщина. Зараз прикордонники риють рови і ставлять огорожу з колючого дроту.

Джерело: відео – YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram