Українські бізнесмени б'ють рекорди в Естонії
Загрузка плеера...

Українці стали лідерами по реєстрації компаній карткою електронного резидента в Естонії. Всього зареєстровано 423 компанії, при тому, що картку е-резидента отримали трохи більше двох тисяч українців.

Для порівняння – громадяни Фінляндії за таким принципом оформили 315 компаній, а Німеччини – 311.

Загалом в Естонії карткою резидента оформили 3 тисячі 400 компаній, тоді як ще у листопаді 2017 їх налічували близько 3 тисячі.

Зазначимо, що відповідна карта не дає податкового резидентства або права на в'їзд до Естонії, але дозволяє скористатися багатьма послугами, такими як дистанційна реєстрація компанії та онлайн-банкінг.

За допомогою цієї ж картки можна підписувати договори електронним підписом та подавати клопотання онлайн. Тобто вона відкриває для бізнесу можливість скористатись майже всіма державними послугами Естонії.

Нагадаємо, на початку року Україна внесла Естонію в список офшорних зон, тому що податкова система цієї країни нібито дозволяє ухилятись від податків.

Однак у Міністерстві закордонних справ Естонії обурювалися через таке рішення українського уряду і пов'язували його з неправильним трактуванням їхніх законів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram