Націоналісти виступають проти рук, що їх годують?
Загрузка плеера...

Урядовий квартал перебуває під посиленою охороною правоохоронців, яких зібралося тут близько півтори тисячі. У Києві націоналісти вирішили навідатися до Адміністрації Президента у рамках маршу "Україна без олігархів". Представники праворадикальних груп вимагали від влади виконати покроковий план знищення олігархічної системи.

У суспільстві акцію сприйняли скептично. Зокрема, в соціальних мережах наголошують на лицемірстві активістів, чиї "вожді" завжди отримували подачки з рук заможних людей.

Джерела фінансування маршу викликають багато питань. Звідки взяли гроші на його організацію, на нові форми для "Національної дружини" та ще безліч атрибутів, на які треба було непогано потрусити гаманці? Політичний діяч Дмитро Співак на своїй сторінці у Facebook написав, що, ймовірно, задля світлого майбутнього своїми кровними пожертвували бабусі з Привозу.

Водночас, деякі експерти наголошують, що до фінансування "Національної дружини" причетний "Народний фронт" та окремі бізнесмени, однак у праворадикалів цю інформацію заперечують.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram