Льовочкін став безхатьком
Загрузка плеера...

Лідером у боротьбі з корумпованістю українських олігархів може стати Франція. Справа в тому, що суд у Ніцці міцно взявся за українського нардепа-"опоблоківця" Сергія Льовочкіна. Йдеться про маєтність парламентарія і його сестри на Середземному узбережжі Франції. Родина володіє двома віллами. Фешенебельне житло коштує близько 2 млрд грн.

Народний депутат, лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович ще минулого року оприлюднив документи щодо майна Льовочкіних. Втім, надані політиком матеріали зацікавили не українських, а французьких правоохоронців. Суд цієї країни зваживася арештувати шикарні маєтки Льовочкіна. Сам же нардеп спробував оскаржити це рішення в апеляційному суді. Прикметно, що перед цим "опоблоківець" переконував, нібито жодним чином не пов'язаний із віллою у Сен-Жан-Кап-Ферра.

Так французька Феміда, на відміну від української, невблаганна до корупціонерів, з якої країни вони не були. Це доводить скан-копія виписки, яку французький апеляційний суд видав адвокатам після розгляду скарги. У документі, який має у своєму розпорядженні телеканал NewsNetwork, зазначено, що адвокати Льовочкіна намагалися довести, нібито народний депутат Рабінович не мав права і повноважень ініціювати розслідування.

Юристи Льовочкіна наполягали на тому, що, мовляв, Рабінович не має права діяти від імені держави Україна (а сама держава не має претензій до Льовочкіна); що Рада не вповноважувала Рабіновича на розслідування (у самої ж Ради до Льовочкіна також нібито немає претензій), ну і зрештою, аби забрати віллу потрібно внести заставу, а Рабінович, мовляв, цього не зробить.

Так служителі французької Феміди не погодились з таким прочитанням ситуації і залишили в силі арешт, накладений на майно Львочкіних.

Втім, схоже, "опоблоківець", який не знайшов підтримки у суді в Ніцці, поки може не скаржитись на життя в Україні, адже українська правова система значно поблажливіша до нього. Про це свідчить той факт, що наразі до судового процесу у Франції не долучився жоден з українських борців з корупцією, хоча документи про майно Льовочкіних були передані, в тому числі, Національному антикорупційному бюро.

Та все ж є надія на те, що "один у полі воїн", і конфіскацію вілли Льовочкіна не вдасться ні замовчати, ні приховати.

Джерело: відео – YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram