Укрзалізниця страждає без підвищення цін
Загрузка плеера...

"Укрзалізниця" поки не підвищує тарифи на пасажирські перевезення. Подорожчання квитків відклали не з волі залізничників. Справа в тому, що наказ про зміну вартості пасажирських перевезень не було погоджено у Міністерстві інфраструктури.

Заплановане "Укрзалізницею" на 2018 рік підвищення тарифів розбили на два етапи: з першого квітня і з першого жовтня. Обидва рази ціна для пасажирів має зрости на 12%. Таким чином під кінець року білети мають подорожчати більш ніж на 25%. Втім, на офіційному сайті залізничників порахували, що середній рівень річної індексації має скласти усього 12,4%.

Залізничники скаржаться на те, що через затягування у Міністерстві інфраструктури вимушені нарощувати збитки. Щоправда, в акціонерному товаристві відмовились без офіційного запиту озвучувати величину фінансових втрат.

На офіційному ж сайті "Укрзалізниці" зазначено, що недофінансування галузі загрожує безпеці перевезень. Перевізник дорікнув урядовцями, порівнявши ситуацію в Україні і в Білорусі, де залізничники уже підняли ціни.

Тим часом у Міністерстві інфраструктури називали хибною тактикою підвищення цін без покращення сервісу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram