Депутати викликали у Раду силовиків
Загрузка плеера...

Народні депутати викликали до Верховної Ради керівників ГПУ, НАБУ та САП. Із пропозицією заслухати голів відомств щодо проблем у антикорупційних структурах та по справі про прослуховування спеціалізованого антикорупційного прокурора, до спікера звернулися представники декількох парламентських фракцій.

Андрій Парубій, голова Верховної Ради України:

"Була вимога від фракцій щоб ми на завтра відповідно до статті 6 і статті 134 регламенту Верховної Ради України запросили керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницього Назара та директора Національного антикорупційного бюро України Ситника Артема. Так? І генерального прокурора? Отже, колеги, ця пропозиція, яка прозвучала, я змушений поставити на голосування. Відповідно до статей 6 і 34 регламенту Верховної Ради України ставлю на голосування пропозицію про необхідність присутності на пленарному засіданні Верховної Ради України у середу з 12-ї години керівника САП, директора НАБУ. Прошу підтримати і прошу проголосувати".

Відповідну постанову підтримали 247 народних депутатів України. Артем Ситник, Назар Холодницький та Юрій Луценко мають відзвітувати у Верховній Раді під час пленарного засідання 4 квітня.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram