Холодницького тягають за Супрун
Загрузка плеера...

У вівторок, 3 квітня, у Генеральній прокуратурі України відбувся допит керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Очільник САП прокоментував ситуацію журналістам після допиту і наголосив, що з боку генпрокурора на нього тиску не було.

Холодницький також повідомив, що йому інкримінують дві статті: "примушування свідка давати покази" і "розголошення матеріалів досудового розслідування". Проте керівник САП зауважив, що всі звинувачення проти нього зводяться до однієї справи – справи Супрун.

Ще перед допитом Холодницький повідомив, що має намір просити Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів про відсторонення його від посади голови САП на час розслідування.

Водночас Холодницький упевнений, що замість нього тимчасово керуватиме САП генеральний прокурор Юрій Луценко.

Також глава САП попросив змінити прокурорів у його справі. Він пояснює це тим, що провадження проти нього веде департамент з розслідування особливо важливих справ Генпрокуратури, яким керує Володимир Гуцуляк. Відповідний посадовець фігурує в кількох кримінальних провадженнях САП.

Нагадаємо, раніше директор НАБУ Артем Ситник заявив, що підозрює голову САП у тиску на суд, чиновників і свідків з метою дачі ними неправдивих показань. Він також зазначив, що НАБУ відмовляється працювати з Холодницьким.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram