ФДМ вирішив притримати обленерго
Загрузка плеера...

Масштабний продаж державних обленерго тимчасово скасовується. Фонд державного майна вирішив притримати ці об'єкти у своїй власності.

Чиновники переглянули список об'єктів для приватизації у 2018 році. Зокрема, скасовано продаж контрольних пакетів акцій у п'яти обленерго. Ще у трьох підприємствах держава планувала продати блокувальні пакети акцій (25%+1 акція). Крім того, у Фонді державного майна відмовились від приватизації ще кількох ключових елементів енергетичної інфраструктури. Це "Турбоатом" і низка теплоелектроцентралей. У списку Фонду держмайна залишилась лише Миколаївська ТЕЦ.

Крім того, влітку чиновники все ж збираються продати контрольний пакет "Центренерго", яка забезпечує електроенергією Київську, Харківську та Донецьку області. Приватизувати мають також два нафтопереробні комплекси, Харківський бавовняний комбінат, "Україну туристичну" та Одеський припортовий завод, який вже став своєрідним символом "великої приватизації", яку провадить керівництво країни.

Нагадаємо, влітку минулого року Фонд державного майна гордо і гучно презентував план, який мав би поповнити бюджет України приблизно на 300 млн дол. ці гроші чиновники мали заробити на продажу часток в обленерго.

Джерело: відео – YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram