Мін'юст взявся за повернення зарплат
Загрузка плеера...

Міністерство юстиції, яке минулого року відзначилось мільйонними заробітками своїх працівників, оголосило війну недоплаченим зарплатам. Чиновники розпочали кампанію із погашення зарплатної заборгованості.

Старт відзначили публікацією списку підприємств, які найменше піклуються про своїх працівників і більше за інших заборгували робітникам. Виявилось, що серед боржників лідирують саме державні структури. На першому місці Харківське державне авіаційне виробниче підприємство. Це об'єднання заводів недоплатило працівникам майже 74 млн грн. Друге місце посідає "Суднобудівний завод імені 61 комунара" у Миколаєві. Підприємство входить до складу концерну "Укроборонпром". Робітники чекають, коли їм виплатять понад 30 млн грн. Через зарплатну заборгованість на заводі наприкінці минулого року був звільнений попередній керівник концерну Роман Романов. Трійку лідерів замикає харківський футбольний клуб "Металіст". У спорті, як бачимо, також не все добре.

Зазначимо, що серед злісних неплатників зарплат є чимало державних організацій. Це "Рівненський авторемонтний завод", "Мирноградвугілля" і "Дзержинськвугілля", а також "Укртелефільм".

Боротися за своєчасні зарплати мають мобільні групи. У Мін'юсті стверджують. що така форма виправдала себе під час боротьби з неплатниками аліментів.

Мобільні групи вже почали працювати у Харкові, Дніпрі, Кривому Розі, Маріуполі, Торецьку і Сєвєродонецьку. До кінця місяця сервіс мають запустити у Києві, Хмельницькому, Херсоні, Миколаєві, Рівному і Запоріжжі.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram