Прикордонники накрили "своїх" на євробляхах
Загрузка плеера...
  • Источник: фото - Генплан таможни

Популярність авто на єврономерах все більше набирає обертів. Відтак, на Волині ділки вирішили зробити на цьому бізнес. Представники Державної прикордонної служби України викрили злочинне угруповання, що займалося незаконним ввезенням автівок на іноземних номерах і подальшою їх легалізацією.

Силовики встановили, що зловмисники користувалися підробленими контрольними талонами з відмітками прикордонної служби і митниці про перетин кордону. Наразі вдалося підтвердити нелегальне ввезення 131 автівки лише через пункт пропуску Ягодин.

Співробітники Держприкордонслужби вилучили в організаторів схеми фальсифіковані дата-штампи прикордонних і митних органів, відтиски і печатки українською і польськими мовами, нотаріальні позначки, різноманітні бланки й свідоцтва про реєстрацію авто.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження, у якому фігурують 7 осіб.

Нагадаємо, що у лютому 2018-го року Державна фіскальна служба зайнялася питанням автівок на єврономерах, що перебувають на території Україні. За словами представників ДФС, на той час понад 246 тисяч українців мали машини з іноземною реєстрацією.

відео – YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram