Головний коп країни отримує шестизначну зарплату
Загрузка плеера...

У голови Національної поліції Сергія Князєва служба не тільки "небезпечна і складна", як співається в пісні, але й дуже добре оплачувана. Про це свідчить інформація, надана посадовцем у електронній декларації за 2017 рік. Згідно з цим документом, пан Князєв в якості нагороди за свою самовіддану працю отримав за звітний період понад 1,5 мільйона гривень, тобто понад 100 тисяч щомісяця.   

Навіть без цих грошей головний коп країни, відверто скажемо, не бідував. У його розпорядженні – 1 мільйон 250 тисяч гривень готівки, 8 тисяч доларів, 8 тисяч євро та понад 200 тисяч у національній валюті, розміщених на депозитному рахунку у "Приватбанку".

Що ж стосується нерухомого майна, то Князєв є власником двох квартир у передмісті столиці та двох земельних ділянок на Київщині й Житомирщині, кожна з них площею 1000 квадратних метрів. Але цього, звичайно ж, замало, тому поліціянт орендує у Києві нічогеньку квартиру на 172 "квадрати". А от транспортних засобів чи цінних паперів у правоохоронця немає. Принаймні, якщо вірити даним, які він презентував податківцям та громадськості.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram