Двом категоріям пенсіонерів пообіцяли підвищення
Загрузка плеера...

У Пенсійному фонді провели перший автоматичний перерахунок пенсій. Такий перерахунок без додаткового звернення людини відтепер мають проводити щороку, 1 квітня. Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на директорку департаменту пенсійного забезпечення.

Автоматична перевірка стосується людей, які мають пенсію за інвалідністю, за віком і за вислугою років.

Цього разу, як пояснили у ПФУ, на підвищення можуть розраховувати військовослужбовці і пенсіонери, які продовжують працювати. Середній розмір підвищення для військових пенсіонерів, які неодноразово влаштовували протести через мізерні виплати, становитиме півтори тисячі гривень. Мінімальний рівень чиновники з пенсійного фонду не назвали. Тим же пенсіонерам, які продовжують працювати, можуть перерахувати розмір виплат з урахуванням стажу або ж заробітної плати.

У ПФУ запевнили, що при проведенні обчислень використовують ту формулу, яка більш вигідна пенсіонеру. Наприклад, якщо останнім часом зарплата людини зменшилась, то чиновники мають відштовхуватись від трудового стажу людини. Нові виплати обіцяють у квітні або ж у травні.

У відомстві стверджують, що система автоматичного перерахунку пенсій допоможе багатьом літнім людям, адже деякі пенсіонери не зверталися до чиновників задля перерахунку виплат, хоча мали на це право. Автоматизація процесу має стати вигідною для таких людей.

Джерело: відео – YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram