Академія наук вивчатиме Hyperloop
Загрузка плеера...

Міністр інфраструктури Володимир Омелян порадував черговими новинами про запровадження в Україні швидкісного вакуумного потяга Hyperloop.

Виявилось, що міністерство зможе взятись за проект лише після того, як принцип роботи механізму дослідять у Національній академії наук України.

В ефірі одного з телеканалів голова Мінінфраструктури заявив, що тестовий майданчик для Hyperloop ще не створили. Спершу в НАН України мають дати свій висновок про технологію, потім міністерство має отримати дозвіл компанії Hyperloop One, що, власне, займається розробкою технології швидкісної вакуумної залізниці. Якщо правовласники дозволять експеримент в Україні, міністерство зможе розпочати роботу.

Щоправда, минулого року український уряд вже намагався поспілкуватись з впроваджувачем Hyperloop Ілоном Маском. Тоді прем'єр-міністр Володимир Гройсман написав Маску у twitter, а Кабмін звернувся до компанії Tesla. Там відповіли, що поки не готові інвестувати в енергетику України через занадто високий рівень корупції. Втім, міністр Омелян все ж впевнений у позитивному діалозі, адже урядовець обіцяє, що тестовий майданчик для Hyperloop у Дніпрі запустять уже наступного року.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram