Єврокомісії набридли чвари антикорупціонерів
Загрузка плеера...

Навіть ті чиновники Європейського Союзу, які стоять на захисті нашої держави, відверто втомилися від театру абсурду, що розігрується антикорупційними відомствами. Про це свідчить остання заява керівника Групи підтримки України в Єврокомісії Пітера Вагнера. Посадовець стверджує, що події в Києві, цитуємо, "не справляють хорошого враження".

У ЄС не розуміють, чому органи, що покликані боротися проти корупції, розпочинають чвари між собою. Усе це аж ніяк не сприяє укріпленню іміджу України як надійного партнера.

Найбільшу критику Євросоюзу викликала атака Генеральної прокуратури спільно з НАБУ на очільника САП Назара Холодницького. Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія отримала від Юрія Луценка та Артема Ситника скарги з вимогою звільнити антикорупційного прокурора. Раніше Холодницький повідомив, що у його кабінеті було знайдено пристрій звукозапису, прихований за акваріумом. Матеріали, отримані під час прослуховування, хочуть використати для того, аби "прибрати" Холодницького та незаконно ввірити САП Луценку.         

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram